In: Projekty domów0

Dom bez pozwolenia

Źródło: https://bit.ly/3qe6U58

Kolejny ciekawy, przestrzenny domek na kółkach. 👍Taki obiekt podczepiamy pod auto i co parę dni możemy być w całkiem innym ciekawym miejscu.✅ Dziś jezioro, jutro góry a za parę dni nad morze 😃Oczywiście, nie zabrakło klimatyzacji w całym domku.

Dom bez pozwolenia na kółkach.

Jak państwo widzicie w środku jest bardzo nowocześnie.👍 Dobre miejsce dla żonki 😉

Dom na zgłoszenie.

W pomieszczeniu jest przewaga koloru białego. Przy suficie znajduje się spora ilość okien. Dzięki nim wpada dużo więcej światła z zewnątrz.🌞 Składany stół w kuchni nadaje się do obiadów, wypicia kawki jak i pracy.

Wnętrze domku bez pozwolenia.

Pokój może pełnić funkcję salonu, gabinetu lub sypialni. To wszystko już zależ od nas co tam pozmieniamy w takim miejscu. Wyobraźnia i do przodu😊

Mały domek bez pozwolenia, pokój.

Pod podłogą znajduje się dodatkowa ukryta przestrzeń do przechowywania np: słoików z żywnością, drewna do ogniska, węgla do grila itd.

Dom bez pozwolenia posiada też schowek w podłodze.

Domowa kuchnia jest wyposażona w pełnowymiarowe urządzenia, w tym lodówkę ze stali nierdzewnej, kuchenkę mikrofalową, zmywarkę, piekarnik konwekcyjny, 3-palnikową płytę gazową i podwójny zlew ze stali nierdzewnej.

Obszerna kuchnia, dom na zgłoszenie.

Wentylator sufitowy idealnie pasuje do wnętrza. W upalne dni taki nawiew z góry jak znalazł 👌

Przestrzenna kuchnia, projekt domu na zgłoszenie.

W domku znajdują się granitowe blaty ze szklaną płytą tylną.

Kuchnia z podwieszanym podwójnym wentylatorem.

W środku znajdują się dwie sypialnie które pomieszczą sześć osób. Co za tym idzie ? A można zaprosić znajomych i zrobić imprezę.😉💪

Pełnowymiarowa łazienka wyposażona jest w pralko-suszarkę, szklany narożny prysznic, toaletę kompostującą oraz umywalkę i toaletę.

Łazienka, dom bez pozwolenia na budowę.

Na zewnątrz prezentuje się dość ciekawie. Na wejściu mamy dwie lampy które oświetlają wejście po zmroku. Kolejny wpis już wkrótce. Dziękujemy za przeglądanie projektów, pozdrawiam👋

Dom na kołkach bez złoszenia

A tu nasz domek mobilny: https://www.zbudujsamdom.pl/produkt/dom-mobilny/


Zobacz również- https://www.zbudujsamdom.pl/produkt/projekt-domu-szkieletowego/