In: Projekty domów

Hotel Arctic TreeHouse jest usytuowany na terenie parku rozrywki Santa Park w miejscowości Rovaniemi. Do dyspozycji Gości na miejscu są apartamenty typu suite. Z obiektu roztacza się widok na pobliski las, a przy odrobinie szczęścia można z niego zobaczyć zorzę polarną. Goście mogą bezpłatnie korzystać z WiFi i parkingu.

Wszystkie pokoje są urządzone w skandynawskim stylu, a ich wyposażenie obejmuje telewizor z płaskim ekranem, zestaw do parzenia kawy i herbaty oraz minibar. Każdy z nich dysponuje także łazienką z prysznicem. Dla Gości przygotowano ponadto bezpłatny zestaw kosmetyków i suszarkę do włosów.

Obiekt oferuje usługi konsjerża, całodobową recepcję oraz sklep z upominkami. Na miejscu działa także restauracja i bar. Personel hotelu służy pomocą przy organizacji safari zaprzęgiem psów husky oraz wycieczek do farmy reniferów lub parku rozrywki Santa Park. Na życzenie Goście mogą także skorzystać z sauny fińskiej.

W okolicy panują dobre warunki do uprawiania rozmaitych form aktywnego wypoczynku, w tym jazdy na nartach i rowerze oraz pieszych wędrówek. Od parku rozrywki Wioska Świętego Mikołaja, gdzie jedną z atrakcji jest Poczta Świętego Mikołaja, dzielą hotel Arctic TreeHouse 2 km. Centrum miejscowość Rovaniemi jest oddalone o 5,7 km. Najbliższe lotnisko, Rovaniemi, jest usytuowane w odległości 3,4 km.

Źródło: https://arctictreehousehotel.com/