In: Bez kategorii

Witam ekipę Zbuduj sam dom. Nowy rok 2018 to nowe wyzwania dla każdego z nas. Życzę Wam aby każdy kto planuje budowę w nowym roku zakończył ją sukcesem. Jak najmniej opóźnień dostawców i jak najwięcej radości z budowania własnymi siłami. Projekt 35m2 ma już 1,5 roku aż trudno uwierzyć. Chciałem Wam podziękować za wsparcie projektu, dzięki niemu żyje on cały czas i się rozwija. W tajnej grupie na FB gdzie są sami wspierający i budujący jest już nas ponad 500 osób, to naprawdę duża ekipa. Są w niej nie tylko maniacy 35m2 ale także specjaliści z różnych dziedzin budowlanych którzy pomagają w różnych aspektach budowy. Najbardziej cieszy mnie to że w tej grupie każdy sobie pomaga i doradza. Tworzymy jedną zwartą całość.

1 stycznia kończy się promocja Prezent od zbuduj sam dom z 50% zniżką, kto ma jeszcze ochotę do nas dołączyć zapraszam do wsparcia klik klik.

Dziękuję Wam że jesteście, bo bez Was nic by się nie udało. Razem zbudujemy lepszą Polskę, hmmmm mogę powiedzieć że już nam się to udało 😉 oby tak dalej!

Pozdrawiam wszystkich
Wojtek
Zbuduj sam dom