In: Bez kategorii, Konkurs

Witajcie mam dla nowych wspierających mega konkurs w którym główne skrzypce gra mega zestaw Makita Combo CLX201X

W konkursie mogą wziąść tylko udział osoby które w dniach 08.07.2017-06.08.2017 wesprą Zbuduj sam dom poprzez stanie się posiadaczami jednej z instrukcji budowy domu krok po kroku dostępnych na głównej stronie (dom 35m2, dom 70m2). Nagrodą są 2 zwariowane Makity dzięki którym budowa wkręci się na najwyższe obroty (nie jest to sponsorowany konkurs, sam je zdobyłem dla Was żeby podziękować Wam za olbrzymie wsparcie które otrzymuje od Was każdego dnia). Nie ważne czy w tym okresie dostęp uzyska 1 czy 10 osób, ktoś z Was stanie się posiadaczem tych maszyn.

Zasady:
1. W konkursie biorą udział wszystkie osoby które w dniach 08.07.2017-06.08.2017 wesprą Zbuduj sam dom (będą automatycznie dodane)
2. 07.08.2017 wyłonię nowego właściciela mega sprzętu Makity, wysyłka na mój koszt kurierem za potwierdzeniem.

Udostępnijcie tą stronę na swoim FB dzięki temu dotrzemy do większej liczby osób które dowiedzą się o naszym projekcie który razem tworzymy. Zobaczcie co się dzieje na polskim rynku, mnóstwo osób modyfikuje projekt 35m2 bo po obejrzeniu filmu wiecie już jak można prosto budować i że budowa to nie taka straszna rzecz jak opisują to „Janusze budowlanki”. Wszystko da się zrobić wystarczy determinacja w działaniu i chęć zmiany podejścia może bardziej odejścia od 30 letnich kredytów. Lepiej żyć spokojnie niż martwić sie o kolejną ratę kredytu, a jak wiecie nie ważne jak duży dom tylko ile jest w nim ciepła. Pozdrawiam. Wojtek.