O mnie

Jestem autorem wszystkich projektów na tej stronie. Mam 39 lat i jestem z Legionowa. W 2007 roku wyjechałem do Londynu szukać lepszych perspektyw na rozwijanie firmy.

Czemu wybrałem Londyn? W Londynie wszystko jest prostsze, założenie działalności gospodarczej trwa 5 minut i wszystko załatwia się przez Internet. Nie trzeba chodzić od urzędu do urzędu i wypełniać sterty papierów. Prowadzenie firmy w Londynie kosztuje 5 razy mniej niż w Polsce. Przez 9 lat pobytu w Wielkiej Brytanii nabrałem doświadczenia prowadząc firmę budowlaną zajmującą się remontami oraz stawianiem przybudówek i małych domków tzw „garden office”.

dsdsd

01. Idea

Moją ideą jest wprowadzanie na polski rynek tanich i energooszczędnych rozwiązań, wytłumaczenie krok po kroku jak przebiega każdy etap budowy domu.

Mały dom wcale nie musi być niepraktyczny. Wystarczy dobrze go zagospodarować.

dom-bez-pozwolenia-na-budowę_60-270x250

02. Wiedza

Dzielenie się własną wiedzą z innymi, nie jestem osobą która ukrywa wszystko i nie chce przekazać swoich doświadczeń. Jest to olbrzymi problem w Polsce, ponieważ nikt nikomu nie chce pomóc w temacie budowlanym. Zmieniło się to w 2016 roku wraz z projektem domu 35m2 za 35tys złotych.
IMG_20160901_171659

03. Bez kredytu

Domy które projektuje są tworzone w taki sposób że ktoś z małą smykałka do majsterkowania może je zrobić samemu. Budowa domu to nie jest wcale skomplikowany proces. Problemem jest brak wiedzy.

Z wiedza którą zdobędziecie z moich filmów dowiecie się wszystkiego odnośnie procesów budowania domu.

0
Skręconych desek
0
Budowanych domów
0
Wiedzę zdobyło
0
Uśmiechów

Poznaj moją firmę

Wiem że jesteś w szoku. Działam sam. To wszystko udało mi się tylko dzięki Waszej pomocy oraz rodziny która wspierała mnie na każdym etapie prac. Jeżeli chcesz dołączyć do mojego team-u napisz. Jeżeli chcesz się dzielić wiedza z innymi pisz śmiało.

To co budujemy?

Który dom wybierasz?