Budowa domu krok po kroku

Firma z olbrzymim doświadczeniem w Norwegii rozpoczyna współpracę z Zbuduj sam dom.

Oferta przygotowana przez firmę która od dawna posiada instrukcję zbuduj sam dom, firma może zbudować Wam identyczny dom jak z projektu lub taki jaki sobie wymarzycie.

Koszt BUDOWY tego domku wynosi 15tys netto.
-Cena obejmuje wykonanie budowy DOM 35M2 ZA 35 TYS (bez odstępstw od projektu)
– dokładne wytyczenie domku na działce
– zerwanie humusu i przygotowanie podłoża
– zalanie słupów wraz z montażem kotw
– wykonanie konstrukcji domku tj. podłogi, ścian, stropu (wszystkie te elementy są już wewnętrznie ocieplone styropianem ), dachu z obiciem papy.
– montaż drzwi i okien
– przygotowanie i rozmieszczenie instalacji elektrycznej gotowej do podłączenia ( przypięcie pod licznik oraz skrzynkę po stronie inwestora)
– przygotowanie przyłącza wodno-kanalizacyjnego
– położenie płyt kartonowo-gipsowych i przygotowanie ich pod malowanie
– wyodrębnienie pomieszczenia na łazienkę (bez kafelkowania oraz „białego montażu”)
– wykonanie elewacji z siding bądź deska
– wręczenie kluczy przyszłym mieszkańcom 🙂

Z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania i zapraszamy do współpracy.

Chciałbym zaoferować swoje usługi na wykonanie projektu domu o którym tak wszyscy marzymy. Oczywiście idea Zbuduj sam dom przyświeca budowie na własną rękę i bez osób trzecich ale na pewno są osoby które mimo instrukcji wciąż nie czują się na tyle pewnie by rozpocząć swoją przygodę z deskami, piłami, oknami drzwiami itd 😉 lub najzwyczajniej w świecie pracują i nie mają czasu by w pełni rzucić się w wir przygotowań i za parę tygodni spędzać już każdą noc w swoich własnych czterech ścianach. Do wszystkich tych osób skierowana jest właśnie ta oferta. A może po prostu masz wystarczająco funduszy i chcesz mieć taki dom rekreacyjnie? Nie ważne, świadczymy szeroki zakres usług i każdy może coś wybrać w zależności od potrzeb. Cena za wykonanie bazowego domu – takiego jak projekt Zbuduj sam dom to 15tyś złotych +VAT. Aby uniknąć nieporozumień oferujemy tylko robociznę – uwzględniając pełen zakres prac jaki jest potrzebny do jego wykonania – od wytyczenia domu na działce po zerwanie folii ochronnej z drzwi i przekazaniu kluczy 😉 Oczywiście każdy modyfikuje swój dom i im więcej modyfikacji tym więcej pracy więc końcowa cena jest dokładnie ustalana z każdym klientem indywidualnie. Zapraszam Was na stronę mojej firmy i zadawanie wszelkich pytań właśnie w tym miejscu. Jest tam podany adres e-mail oraz nr telefonu pod jaki możecie kierować swoje przemyślenia. Działamy obecnie na terenie woj. pomorskiego ale nie wykluczone, że rozszerzymy ten obszar jeśli zapotrzebowanie będzie duże – więc wszystko zależy od Was.

Zapraszamy do współpracy.
telefon: 726 495 826 Patryk
telefon: 577 233 860 Dawid
Strona: https://facebook.com/domTOpodstawaWAKO/