„Mnóstwo osób nie wierzyło że zbuduje dom 35m2 za 35tys złotych pod klucz, ale gdy projekt zakończył się sukcesem zaczęła się wielka przygoda”
Poświęć 10 minut swojego czasu a dowiesz się jak zbudować całoroczny dom nie tracąc 30-40tys złotych na ekipy budowlane.
Czy dobija Cię mieszkanie w wynajmowanym mieszkaniu i nabijanie kieszeni właścicielowi wynajmowanego domu? Zastanawiasz się jak lepiej zainwestować pieniądze które tracisz co miesiąc? Przeraża Cię myśl o budowie? Wszystko jest proste jak wiesz i tą wiedzę chcę Ci przekazać.
Chciałbyś mieć własną działkę, swoje cztery kąty i uciec od wyścigu szczurów? Masz dość pogoni i życia w stresie? Mam na to rozwiązanie.
Mieszkasz z teściami i brakuje Ci prywatności?

Wydaje Ci się że budowa to skomplikowana inwestycja, jeżeli nic nie wiesz to tak jest. Pytania: Jak zacząć budowę? Od czego zacząć? Ile potrzebuje zainwestować? spędzają Ci sen z powiek.

Pomyśl jakie może być to proste jeżeli będziesz posiadał wiedzę którą Ci przekaże, dowiesz się od czego zacząć, jak kupić tanio działkę, jak zgłosić budowę, jak zrobić fundamenty, ściany, dach i wreszcie być na swoim. A co najważniejsze bez kredytu.

Wykorzystaj tą szansę i stań za jakiś czas przed własnym zbudowanym własnymi rękoma domem. Wtedy powiesz, przecież to było takie proste.

Pomyśl że siedzisz w wygodnym fotelu we własnym domu, za oknem zielono, cisza i spokój, podsumowujesz ile kosztowała Cię cała budowa i dochodzisz do wniosku że zaoszczędziłeś nie kilka nie kilkanaście ale kilkadziesiąt tysięcy złotych. Brzmi dobrze? Nawet bardzo dobrze!. Po skończonej budowie przyjechał do mnie znajomy z kolegą który pracuje w branży budowlanej. Nic nie wiedział o projekcie. Zapytałem go: Na ile byś wycenił postawienie tego domu, oczywiście samą robociznę. Powiedział: Na pewno 30-40tys złotych za samą pracę. I to jest kwota którą zaoszczędzicie z Nami.

Nie od dziś wiadomo że koszt robocizny jest taki sam jak materiałów do budowy domu, czyli kupując materiały za 35tys złotych za postawienie domu i wykończenie go zapłacicie drugie 35tys złotych. Ja pokaże Wam jak postawić własny dom omijając te koszta.

Film z placu budowy który stworzyliśmy trwa 1godz 30minut, ale są w nim zawarte same konkrety i wiedza która będzie Wam niezbędna przy budowaniu systemem gospodarczym. Dodatkowo instrukcja pdf 150 stron jak krok po kroku przechodzić do kolejnych etapów budow

Informacje jak przygotować podłoże przed rozpoczęciem prac, nasz dom w przeciwieństwie do innych domów stawianych przez firmy na bloczkach fundamentowych postawiony jest na 18 zbrojonych słupach fundamentowych 1,20m. Domy stawiane na bloczkach to praktyka stosowana przez mało profesjonalne firmy, które chcą zaoszczędzić czas i koszta, ale jak wiemy fundament to podstawa naszego budynku.

Montaż podłogi oraz kotwienie budynku, w słupach betonowych są zatopione specjalne kotwy dzięki którym nawet huragan nie porwie naszego budynku 🙂 Dodatkowo w przeciwieństwie do innych wykonawców zastosowaliśmy siatkę ocynkowaną hodowlaną od spodu budynku, wtedy mamy pewność że żadna myszka czy inny zwierzak nie podejdzie nam od spodu budynku. Stelaż dodatkowo kotwimy długimi śrubami.

Ściany budynku oraz podłoga wykonana jest z własnoręcznie wykonanych paneli SIP. Panele SIP to jedna z najlepszych technologii izolacyjnych. Zaletą tej technologii jest to że w lato mamy w domu chłód a w zimę minimalne straty ciepła, daje to bardzo wysoką energooszczędność domu. Wentylacja mechaniczna i grawitacyjna sprawia że w środku budynku czujemy się komfortowo zarówno w lato jak i w zimę.

Tutaj film z testów:

W naszym projekcie stworzyliśmy ocieplany strop, nie robiliśmy wysokiego sufitu z dwóch przyczyn, po pierwsze mamy mniejszą powierzchnię do ogrzania bo jak wiemy całe ciepło idzie do góry, po drugie w projektach na zgłoszenie budynku gospodarczego lub całorocznego domu letniskowego nie może być użytkowego poddasza, dlatego też odpada łóżko na antresoli. Bez sensu było zrobić wysoki sufit i tracić ciepło.

Wstawianie okien też jest bardzo proste, my zastosowaliśmy 6 komorowe okna które bardzo dobrze sprawdzają się w tego typu budynkach.

Elektryka została całkowicie wyprowadzona na poddasze, dzięki temu unikniemy dużej ilości pracy w kładzeniu przewodów w ścianach. Przewody są spuszczane z góry na dół w lini prostej. Na poddaszu instalacja jest zabezpieczona w rurkach oraz puszkach hermetycznych.

Na elewację budynku zastosowaliśmy siding, jest on bardzo prosty w układaniu, odporny na warunki atmosferyczne i łatwy w utrzymaniu czystości. Oczywiście każdy może zastosować elewację pod siebie, to już kwestia gustu a jak wiemy o gustach się nie dyskutuje 😉

Przed wykańczaniem i nakręceniem płyt karton-gips należy położyć paroizolacje, zapobiega ona przedostawania się wilgoci i pary wodnej w ściany budynku. Jest to bariera dzięki której nasz budynek jest dobrze zabezpieczony. Aby wszystko działało poprawnie zastosowaliśmy wentylację grawitacyjną oraz mechaniczną.

Pokrycie dachowe to panele dachowe firmy Blachotrapez które idealnie pasują do projektu. Łatwo je się montuje a efekt wizualny jest jeszcze lepszy 🙂

Początek filmu:

Całą wiedzę którą zdobędziesz z filmu  instrukcji wykorzystasz w swojej budowie.

Czemu kupując nawet najbardziej skomplikowany model LEGO do złożenia jesteśmy w stanie go zbudować? Bo mamy do niego załączoną szczegółową instrukcję. I taką właśnie instrukcję otrzymasz od nas. Dodatkowo instrukcja będzie uzupełniona filmem z praktycznej budowy. Z takim kompendium wiedzy zbudujesz sam dom bez stresu i co najważniejsze bez kredytu.

Co jest najbardziej przekonujące chyba te fakty:

Jak wygląda instrukcja pdf? oto kilka zdjęć:

Jeżeli chcesz zobaczyć przykładowe filmy zobacz nasz profil na Youtube klikając tutaj

Dostęp do tych informacji to prawdziwa skarbnica wiedzy.

Po wsparciu projektu otrzymasz dostęp do filmu oraz instrukcji pdf, dostęp natychmiastowy przez email.

Jeżeli chcesz postawić własny dom bez kredytu i zacząć żyć niezależnie wesprzyj nasz projekt i skorzystaj z naszej wiedzy. Jak to powiedział nasz znajomy lepiej nauczyć się na czyiś błędach niż na swoich.

Aby otrzymać dostęp kliknij poniżej

dom-bez-pozwolenia