In: Nowy Ład 70m2 projekt0

Polski Ład: Dom bez pozwolenia 70m2

Budowa w 2-3 osoby może być bez problemu skończona w 6-7 tygodni. Koszt usługi budowy do tego stany przy aktualnych cenach robocizny to 45tys netto. Taką kwotę można zaoszczędzić samemu na budowie tego domu.
Aktualnie panuje olbrzymi deficyt na „sprawdzone” firmy budowlane, a nowych powstaje jak grzyby po deszczu, wiąże się to z dużym ryzykiem powierzenia budowy niedoświadczonym ekipom. Ekipy które mają już „wyrobioną” renomę nie mają w aktualnych czasach wolnych terminów na 2-3 lata do przodu. Jest olbrzymi „boom” na budowanie domów. W 2020r został pobity rekord sprzedaży niezabudowanych działek. Mnóstwo inwestorów inwestuje oszczędności w najpewniejszą lokatę czyli „ziemię” a co za tym idzie w budowę nieruchomości która automatycznie zwiększa wartość „ziemi”.

70m2 Murowany

70m2 Szkieletowy

Projekt domu 70m2 ze ścianą kolankową

Dom 70m2 wysoki to modyfikacja podstawowego projektu, została w nim dodana ściana kolankowa. Projekt dostępny jest w dwóch wersjach: zwykła oraz odbicie lustrzane. Jest to najprostszy w budowie dom murowany, prosta bryła dzięki której budowa tego budynku nie sprawi problemu osobom które chcą rozpocząć budowę samemu.

RABAT POWITALNY!

Zapisz się i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy.

Loading...