Bezpieczny Kredyt 2%

Kupno pierwszego mieszkania może być wyzwaniem dla wielu osób, w tym młodych dorosłych. To często nieuchwytne marzenie, ponieważ ceny nieruchomości rosną, a koszt kredytu rośnie. Dlatego stworzono program dopłat do kredytów mieszkaniowych.

Kto może otrzymać bezpieczny kredyt 2%?

Kredyty są dostępne dla osób poniżej 45 roku życia, które nie posiadają i nie posiadały mieszkania, domu ani spółdzielczego prawa do mieszkania lub domu. W przypadku małżeństwa lub rodziców co najmniej jednego wspólnego dziecka, co najmniej jedno z nich musi spełniać warunek wieku.

Kwota kredytu 2%

Maksymalna kwota pożyczki, jaką może otrzymać dana osoba to 500 000 zł. zł. Dla małżeństw lub rodziców z dziećmi maksymalna kwota pożyczki to 600 000 zł. zł. Kredyty na mieszkania dostępne są zarówno na rynku pierwotnym, jak i wtórnym. W programie nie ma limitu cenowego na mieszkania o powierzchni 1 m2.

Dopłata do kredytu 2%

Dopłata do raty kredytu mieszkaniowego obliczana jest w oparciu o różnicę między stałą stopą procentową, ustaloną na podstawie średniego oprocentowania kredytu o stałym oprocentowaniu banku udzielającego kredytu, a oprocentowaniem kredytu w wysokości 2%. Dotacja przyznawana jest na okres 10 lat.

Skorzystaj z profesjonalnej pomocy w uzyskaniu Bezpieczny Kredyt 2%