In: Nowy Ład 70m2 projekt0

Dom do 70 m bez pozwolenia

Domy bez pozwolenia czyli tak zwane na zgłoszenie zyskują bardzo dużą popularność w aktualnych czasach, nie chodzi nawet o domy mieszkalne a o domy letniskowe. Zalety budowy takiego domu są naprawdę duże i pozwolą uniknąć mnóstwa kosztów i czasu spędzonego na papirologii.

Zgłoszenie budynku letniskowego do 70m2 jest banalnie proste, wystarczy mapka pobrana z gminy za 30zł, druk oświadczenia o posiadanym prawie do dysponowania nieruchomością i prosty projekt. Odczekujemy 21 dni roboczych i dostajemy decyzję o zgodzie na budowę. Tu niektóre z naszych projektów:

Oczywiście żeby postawić budynek letniskowy musimy posiadać odpowiednią działkę która takie dopuszcza, jeżeli jest to typowa działka budowlana to przeważnie nie będzie można postawić tego typu obiektu, bo na działkach budowlanych przeważnie można stawiać tylko i wyłącznie budynki mieszkalne z pełną dokumentacją projektową i pełną procedurą czyli adaptacją, geodetą itd… tu informacje jak zgłasza się budynek mieszkalny.

Jak zgłosić budynek letniskowy

Jaka działka pod budynek letniskowy

Budynek letniskowy też może być świetną alternatywą przed budową docelowego domu, budujemy taki a później może on służyć jako budynek dla gości lub po prostu go wynająć i odzyskać włożone pieniądze, może też posłużyć jako biuro, rozwiązań jest mnóstwo. Na czas budowy według nas to idealne rozwiązanie. Taki mały idealnie sprawdzi się pod tym kątem, można go postawić w 3-4 tygodnie pod klucz:

Jeżeli chodzi o koszty budowy domu do 70m2 to możecie dowiedzieć się tego z naszej strony wystarczy wejść w zakładkę Projekty i kliknąć odpowiedni link.