In: Nowy Ład 70m2 projekt0

Darmowe projekty domów do 70m2

Jak to mówią że jeżeli coś jest za darmo to jest nic nie warte i z tym niestety musimy się zgodzić, w darmowych projektach domów nie znajdziecie żadnych dodatkowych informacji jak lista materiałów czy instrukcje budowy krok po kroku, o filmach instruktażowych możecie zapomnieć.

Brak jakichkolwiek z powyższych informacji może znacząco utrudnić Wam proces budowy domu a co najgorsze wpędzić w niezłe problemy jeżeli popełnicie jakiś znaczący błąd. Najważniejszym przed rozpoczęciem budowy domu jest zdobycie wiedzy teoretycznej odnośnie każdego etapu, dzięki temu budowa domu pójdzie bardzo prosto i przyjemnie. Przykładowo zobaczcie schematy które mamy do projektu budynku letniskowego 70m2:

Z takimi informacjami dużo łatwiej będzie Wam rozpocząć budowę własnych czterech kątów, nie popełnicie błędów, jak to mówią lepiej uczyć się na czyiś błędach niż na swoich.

Kompendia znajdziecie tutaj:

Filmy z budowy domu

Bardzo ważnym aspektem jest też obejrzenie filmów z budowy domu, przykładowo jeden z naszych projektów 63m2 posiada aż 170 filmów z jego budowy, od wbicia łopaty w ziemię po wykończenie pod klucz. Dzięki tym filmom łatwo będzie połączyć wiedzę praktyczną z teoretyczną. Z taką wiedzą budowa domu to sama przyjemność.

Jeżeli planujecie budowę w 2023 roku to taki zestaw informacji będzie dla Państwa idealny!