In: Nowy Ład 70m2 projekt0

Najlepsze projekty domów 70m2

Dom 70m2 to owoc kilkumiesięcznej pracy w stworzeniu instrukcji oraz publikacji z wiedzą dzięki której budowa stanie się bardzo prosta nawet dla osób które nigdy nie budowały domów. Instrukcja budowy dostępna w tym miejscu. Projekt dostępny jest w dwóch wersjach: zwykła oraz odbicie lustrzane. Jest to najprostszy w budowie dom murowany, prosta bryła dzięki której budowa tego budynku nie sprawi problemu osobom które chcą rozpocząć budowę samemu. Dodatkowo taki projekt wraz z instrukcją budowy i listą materiałów może być dużym uproszczeniem dla ekip stawiających domy na zlecenie.

70m2 murowany

Jest to projekt budynku letniskowego (rekreacji indywidulanej) o powierzchni zabudowy do 70m2. Technologia murowana z gazobetonu o grubości 24cm. Fundament: ława fundamentowa. Strop: drewniany.

70m2 szkieletowy

Projekt budynku letniskowego (rekreacji indywidulanej) o powierzchni zabudowy do 70m2. Technologia szkieletowa z drewna C24 45x170mm, słupki co 45cm w osi. Fundament: ława fundamentowa. Strop: drewniany

Projekt domu 70m2 z ścianą kolankową

Dom 70m2 wysoki to modyfikacja podstawowego projektu, została w nim dodana ściana kolankowa. Projekt dostępny jest w dwóch wersjach: zwykła oraz odbicie lustrzane. Jest to najprostszy w budowie dom murowany, prosta bryła dzięki której budowa tego budynku nie sprawi problemu osobom które chcą rozpocząć budowę samemu.

RABAT POWITALNY!

Zapisz się i otrzymaj rabat na pierwsze zakupy.

Loading...