Budowa domu jak się nauczyć?

Jak nauczyć się budować domy w weekend? Bardzo prosto! Pierwsze co będzie potrzebne to oczywiście wiedza, bez niej nie można nawet pomarzyć o budowie. Oczywiście wiedza teoretyczna to pierwszy krok, wiedza praktyczna to finalny proces nauki.

Budowa domów może wydawać się na początku czarną magią którą znają tylko magowie budowlanki, uwierz mi że tak nie jest, są to tylko i wyłącznie bajki.

Budowa domów jest banalna ale trzeba znać parę ważnych aspektów tej dziedziny. 

Jak to powiedział kiedyś ktoś mądry: „Jeżeli widziałem w cyrku niedźwiedzia jeżdżącego na motorynce to stwierdziłem że człowiek jest w stanie nauczyć się wszystkiego” Taka jest prawda.

Wielu budowlańców twierdzi że budowy domów nie da się nauczyć w weekend, zapewne w ich przypadku tak, bo oni piją w tym czasie trunki wyskokowe, więc nie dadzą rady. Ten czas możecie wykorzystać Wy!

Na samo hasło „Zbuduj sam dom” większość osób mówi: „Panie a daj Pan spokój to niemożliwe” i tu Was zaskoczę, 90% naszych klientów którzy zakupili nasze projekty realizuje je samemu, przykładowo w naszej grupie w której jest ich prawie 50tys znajdziecie kilka tysięcy zdjęć z takich realizacji. Nie są to puste słowa tylko fakty. Tu grupa kliknij.

Większość inwestorów była w tym samym momencie w którym jesteście właśnie Wy, czyli osoby które chcą własnymi siłami zbudować dom. Wiedzy w Internecie jest mnóstwo ale jest tak rozproszona że ciężko się w tym wszystkim połapać. My postanowiliśmy zawrzeć to w jednej publikacji, którą jest kompendium.

Większość publikacji dostępnych w sieci jest tak napisana że laik nie zna 90% terminów lub są przedstawiane mu rzeczy które nie są mu przydatne, u nas znajdziecie samo mięso!

Wszystko jest napisane prostym językiem tak aby ktoś kto nigdy nie budował przeszedł przez całe kompendium z zaciekawieniem i uśmiechem na twarzy, gwarantujemy Wam że po przeczytaniu całości powiecie: „Boże jakie to jest proste!”

Słuchajcie budowa to tak naprawdę nic skomplikowanego czy to budynków murowanych czy szkieletowych, wszystko jest na jedno kopyto, na jedną zasadę, na jeden model.

Nie zastawialiście się czemu jak ktoś nie może znaleźć pracy to idzie na budowę?

Właśnie dlatego że ta praca jest bardzo prosta, wymaga tylko i wyłącznie minimalnych zdolności manualnych oraz siły fizycznej. A nauczenie się jakiejś nowej rzeczy zajmuje dosłownie kilka chwil lub godzin, czy to malowanie czy szpachlowanie czy nawet murowanie to proste powtarzalne czynności.

Oczywiście budowlańcy to specyficzna grupa zawodowa, uważają się za magów i czarodziei i twierdzą że to co robią to tajemna wiedza dostępna tylko dla nich. Kochani budowlańcy zejdźcie na ziemię.

To jak budujemy? Uczymy się budowy razem z Nami?

Możecie nam zaufać, my jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy ruch małych domków 35m2 to wszystko zaczęło się od nas w 2016r po olbrzymim sukcesie projektu „Dom 35m2 za 35tys pod klucz” później w 2019r „Dom na start bez kredytu 63m2” i w 2021r „Nowy ład 70m2„. 

Wszystkie te projekty zostały napisane dla takich osób jak Wy, dla takich którzy dotychczas nie mieli nic wspólnego z budowlanką, dla osób które chcą same podjąć się budowy własnych czterech kątów.

Ekipa Zbuduj sam dom zawsze jest do Twojej dyspozycji, zawsze doradzimy, odpowiemy na pytania. Razem tworzymy olbrzymią społeczność skupiającą inwestorów. Razem budujemy lepszą Polskę.

Dziękujemy za przeczytanie tego artykułu i trzymamy kciuki za Wasze budowy!